HAKKIMIZDA

Timbaland yeni bir ahşap markası olarak bugüne kadar pek çok yapı ve projelere imzasını atmıştır.

Çalışma prensibini kesinlikle müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olup, daima çizgisini korumaktadır. Timbaland ahşap yapı sektöründe yurt genelinde hizmet kalitesi ile sektörde önemli bir yere sahiptir.

Çok çeşitli ürün yelpazesini de bünyesinde barındıran Timbaland, ahşap kaplama, doğal ahşap ev ve ofis mobilyaları üretimini yapmaktadır.

Ahşap mobilya dekorasyon alanında işyeri dekorasyonu, ofis dekorasyonu, bar dekorasyonu, restoran dekorasyonu, villa dekorasyon işlerinde , mimari tasarım, dizayn, üretimi ve uygulamaları.
” Ahşapın sıcaklığı, sağlığı ve zarafeti ile yaşadığınız mekanları size özel kılalım ”

” Sıradışı Tasarımlar, Güvenilir ve Kaliteli Üretim ”

Misyon

İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek. Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

Vizyon

Temeli insana ve doğaya dost, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.