Blog

12 Nisan 2018

Doğal Ahşabı Tercih Edin!

Doğal Ahşabı Tercih Edin!

Ahşap, tarih öncesi çağlardan beri insanların yapı yapmakta kullandığı en eski ve en yaygın yapı malzemelerindendir. Miktarı sürekli artan tek yapı malzemesidir. Doğal ahşap ev eşyaları kullanılarak, yenilenebilir olmayan malzemelerin tüketimi azaltılabilir ya da tamamen önlenebilir. İç mekanlarda kullanılan Doğal Ahşap Ev Eşyaları, mekanın hava kalitesini ve akustik özelliklerini etkiler. Doğal Ahşap Ev Eşyaları nemi emer ve bırakır yani mekanların nem oranını dengeler ve dolayısıyla havalandırma ihtiyacınızı karşılarken, enerji verimliliğini arttırmış olur. Doğal Ahşabın tercih edin çünkü kaliteli bir yaşam herkesin hakkıdır.

Doğal Ahşap Ev Eşyaları kullanılan iç mekanlarda yapılan karşılaştırmalı araştırmalar, doğla ahşabın; insanların stres düzeylerini düzenlediğini ortaya koymuştur.  Vücudun elektriği iletme kapasitesi olarak ölçülen stres düzeyinin, ahşap mobilyaların kullanıldığı odalarda en düşük değerde olduğu görülmüştür. Doğal Ahşabın tercih edin çünkü kaliteli bir yaşam herkesin hakkıdır.

TİMBALAND Doğal Ahşap Ev Eşyaları

Doğal Ahşap Ev Eşyaları

 

TİMBALAND Doğal Ahşap Ev Eşyaları

Timbaland Doğal Ahşap Ev Eşyaları olarak kesintisiz arzını sağladığımız doğal ahşap masa, doğal ahşap ofis mobilyaları, doğal ahşap ev eşyaları ihtiyaçlarınız için sitemizdeki doğal ahşap masa modellerini inceleyebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genel , , , , ,